Hakkımızda

Fabrikamız

NOVA, 1988 yılında Ahmet Şeref Yılmaz Bey tarafından kurulmuştur. Başlangıcından bu yana, banyo ve mutfak seramik sektöründe önemli bir rol oynamıştır. Nova'nın üretimi, Topçular'daki küçük bir atölyede lavabo sifonları ve klozet kapakları ile başlamıştır. Bugün üretim, Türkiye, Mısır ve Özbekistan'daki 18.500 metrekarelik son teknoloji fabrikalarda devam etmektedir.
Fabrikamız

Üretim

En son üretim teknolojilerini kullanarak ve seramik ürünler için uluslararası standartları karşılayarak NOVA, 500'den fazla çalışanıyla müşterilerin tercih ettiği bir şirket haline gelmiştir. Sifonlar, rezervuarlar ve sifon mekanizmaları, klozet kapakları ve diğer ürünler için üretim kapasitemiz aylık ortalama 2.000.000 adettir. NOVA ürünleri dünya genelinde 60'tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

35. Yılımız

35. yılını kutlayan NOVA, yeniden markalaşma sürecinden geçmiş ve yeni bir logo benimsemiştir. Yeni "Nova Plumbing Solutions" markası ve logosuyla şirketimiz, seramik sektöründeki geleneksel yaklaşımımızı daha da vurgulamayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşımı misyonumuz olarak kabul edebiliriz: Dayanıklı, kolay montajlanabilir ürünler üreterek müşterinin sorunlarını çözmek ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmaktır
35. Yılımız

Kurucumuz

Kurucumuz Ahmet Şeref Yılmaz’ı özlem ve saygıyla anıyoruz. Değerli kurucumuz, merhum Ahmet Şeref Yılmaz 1942 yılında Erzincan’da doğdu. Siyasal Bilgiler Fakültesinden (Mekteb-i Mülkiye) mezun olduğunda iş hayatına katılmaya karar verdi ve önce Tübsan Tic. Anonim Şirketini (TÜBSAN TAŞ) ve ardından Nova Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketini kurdu. Yaşamı boyunca sanayiciliğe gönül veren kurucumuz, İstanbul ve Kırklareli Vize’de istihdam yaratarak, ülkesine büyük katkıda bulunmuştur. Onun eseri olan Nova Plastik firması çocukları Mehmet Oytun Yılmaz ve Zeynep Zeren Yılmaz Yücel tarafından yönetilmeye ve ülkesine hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurucumuz

Kalite Politikamız

امروزه محصولات ما به بیش از 60 کشور دنیا بصورت فعال در حال صادرات بوده و هر روز تلاش خود را در جهت بازار گشایی ، فروش ، خدمات پس از فروش بیشتر میکنیم.محصولات شرکت ما دارای گواهینامه های کیفیت مختلفی بوده که در زیر چند نمونه از آنها وجود دارند